سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آموزش بازی انفجار

بسته شدن پیج اینستاگرام تتلو

اینستاگرام پیج امیر حسین مقصودلو ، معروف به امیر تتلو ، در این شبکه اجتماعی مسدود شد.

این اتفاق پس از آن افتاد که آقای تتلو خواستار معرفی دختران 15-20 ساله برای رابطه جنسی در حساب خود شد.خواننده ایرانی البته پس از انتقاد ، داستان های قبلی را حذف کرد و با استفاده از کلمات رکیک ادعا کرد که تمام مطالب منتسب به وی با استفاده از فتوشاپ خلق شده است.

این خواننده جنجالی که در ترکیه به سر می برد قبل تر نیز با راه اندازی سایت خود به اسم تتل بت که معرف به سایت شرط بندی تتلو شده حواشی زیادی را ایجاد کرده است.

تتلو در اینستاگرام خود از طرفداران خود خواست دختران 15 تا 20 ساله را که گیاه خوار و ورزشکار هستند معرفی کند.

چندین صفحه منتسب به وی همچنین از دختران خواسته است تا به آنچه آنها "حرمسرا سلطان" می خوانند بپیوندند.


پس از اظهارات بحث برانگیز در شبکه های اجتماعی ، انتقادات زیادی به این خواننده وارد شد و کاربران تخلف وی را در اینستاگرام گزارش کردند و خواستار مسدود کردن صفحه تتلو شدند.

پست ها ، داستان ها و سخنان توهین آمیز وی ، به ویژه در مورد زنان ، اغلب بحث برانگیز است. هنوز اطلاعاتی در این باره گزارش نشده است. اوایل پاییز 1397 ، این شبکه یک بار حساب این خواننده جنجالی را به دلیل توهین و خواستار خشونت علیه زنان مسدود کرد.

زمستان سال گذشته ، تاتالا در فرودگاه استانبول دستگیر شد. این خواننده که قصد داشت به لندن مهاجرت کند ، توسط نیروهای امنیتی ترکیه دستگیر و به بازداشتگاه موقت منتقل شد.

مقامات ایرانی ابتدا دلیل دستگیری وی را در شکایت خود و به اینترپل گزارش دادند. با این حال ، مقامات ترکیه وی را به دستگیری مشکل محل اقامت خود متهم کردند و چند روز بعد خواننده را آزاد کردند.

آقای تتلو که از شهرت بالایی برخوردار است ، برای یکی از کشتی های جنگی خلیج فارس برای انرژی هسته ای ایران آواز خواند و در انتخابات ریاست جمهوری سال 1996 با ابراهیم رئیسی به گفتگو نشست و از وی در برابر حسن روحانی حمایت کرد. پس از انتخابات ، وی در مراسمی توسط خبرگزاری فارس و حمید روزایی ، نماینده اصلی سابق مجلس مورد تقدیر قرار گرفت.

 

منبع : https://tatal-bet.com/